Rama uron shqiptarët për ndërrimin e viteve:”Ta kaloni sa më të gëzuar”

0

Kryeministri Edi Rama ka uruar gjithe shqiptaret ne kete dite te fundit te vitit e teksa te gjithe presin mberritjen e nje viti te ri.

Me nje shenim ne faqen e tij ne Facebook dhe nje video nga festa me femije qe vijne nga familje ne nevoje, Rama ka uruar gjithe shqiptaret “ta kaloni sa më gëzuar sonte në familjet tuaja, ndërrimin e viteve🤗”. 

Mes fëmijëve dallohet dhe djali i tij, Zaho, i cili eshte filmuar teksa vizaton.

Mesazhi i Rames

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto momente të gëzuara mes fëmijësh e prindërish familjesh në nevojë së bashku me fëmijët e prindërit e skuadrës së kryeministrisë, ju uroj të gjithëve ta kaloni sa më gëzuar sonte në familjet tuaja, ndërrimin e viteve