Strugë: Aksident trafiku, të plagosurit dërgohen në spital!

0

Më 23 Dhjetor , në orën 07:30 minuta, në rrugën “JNA” në Strugë ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin pjesëmarrës është një motoçikletë e tipit “Hamachi Sonik” e drejtuar nga E.Ç. (34) nga Struga. Ai, me një automjet mjekësor, u transferua në Spitalin e Përgjithshëm në Strugë, ku u mbajt për trajtim të mëtejshëm.
Në vendngjarje është bëerë kqyrja dhe janë marrë masa dhe aktivitete për zbardhjen e plotë të rastit.

Zëdhenëse e Sektorit për Punë të Mbrendëshme Ohër

Merlina Islami