Skandal: Kafe Bar “Tabu” hedh mbeturinat në bulevard!!!!

0

Skandal: Kafe Bar “Tabu” hedh mbeturinat në bulevard!!!

Sic duket dhe nga pamjet, mbeturinat e hedhura anes bulevardit, jane mbeturina nga Kafe Bar “Tabu”. Kjo pamje e temerrshme, i serviret qytetit tone nga njerz te cilet nuk e duan Strugen. Turp per keto njerez te cilet per vec interesit, keta persona nuk shohin asgje para!!!