FOTOT/ Përshëndetja e çuditshme e Edi Ramës për Ramush Haradinajn

0

Pak ditë më parë, në ambientet e Hotel Plazës u shfaq premierë një dokumentar, i cili i kushtohej jetës së futbollistit Lorik Cana.

Të ftuar ishin personalitete nga politika, sporti, arti, televizioni etj.. Në tavolinën qendrore ishin të pozicionuar kryeministrat Rama dhe Haradinaj.

rama-ramushi1

Kryeministri Rama u largua para kohe dhe në këto foto të shkrepura nga paparazzi ynë, ky është momenti kur ai po përshëndet homologun e tij nga Kosova. Pra, nuk është një dhënie dorë, as një përqafim, por shtrëngim i kokës me duar dhe afrim i kokës së tij te koka e Haradinajt. Nuk kishim parë ndonjëherë përshëndetje si kjo!!