Asim Gashi ka një surprizë për publikun në prag të 28 Nëntorit

0

Këngëtari Asim Gashi e ka ruajtur si surprizë për fansat coverin e radhës ‘Unplugged’ të cilin tashmë veçse e ka përfunduar, shkruan lajmi.net.

Ky cover i tij është i 16 me radhë dhe do të jetë surprizë për publikun në prag të Ditës së Flamurit, 28 Nëntorit.

Në këtë projekt kanë marrë pjesë edhe: Astrit Stafai me kitarë dhe piano Shpejtim Gashi.

Ndërsa videoja është punuar ASHA Alban Zogiani./Lajmi.net/