Bëhuni gati për pushim, nga e enjtja pritet stabilizim i motit

0

Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Nga e hëna deri të mërkurën do të mbizotëron mot me vranësira dhe i freskët me kushte lokale të shiut, veçanërisht në pjesët perëndimore dhe jugore të vendit.

Ndërsa nga e enjtja pritet të kemi stabilizim të motit me ngritje të temperaturave deri më 29 gradë.