Këto janë golat e shënuar nëpër vite që ju kurrë nuk duhet ti harroni (VIDEO)

0

We must not lose from our memory those goals

Posted by Inspiration on Thursday, November 23, 2017

Futbolli është i mbushur me emocione që në fund vulosen nga golat.

Disa gola emocionues u përkasin minutave të fundit dhe disa të tjerë rëndësisë së tyre. Por të magjishëm janë ato gola që përveç faktit që ndryshojnë rezultatin do të mbahen mendpër bukurinë e tyre.

Në videon e mësipërme u sjellim një video-galleri të “perlave” më të bukura në vitet e fundit, që me siguri disa prej tyre pothuajse i keni harruar ose nuk i keni parë më parë. /albeu.com/