Bes Kallaku nuk del nga vetja, shihni ç’bën para se të vijë në qytet (FOTO LAJM)

0

Këtij po që i shkojnë çizmet. Ose të paktën ashtu na duket, se jemi mësuar ta shohim edhe nëpër foto me domate e qepë.

Sot Bes Kallaku ka veshur çizmet dhe i ka pastruar në ujë me baltë. Këtë e ka bërë të ditur vetë aktori në Instagramin e tij.

”Para se me hyp te fugoni per ne qytet”, shkruan ai në kuadër të humorit. /albeu.com/