Big Mama mbulohet në Stamboll

0

Këngëtarja dhe prezantuesja, Big Mama, është detyruar që të mbulohet në Stamboll.

Ajo aktualisht po qëndron në metropolin turk për të realizuar një reprotash për emisionin e saj të ri.

“Ziej e Përziej” është emisioni i Bigut që ka tërhequr një shikueshmëri të madhe.

Big Mama vizitoi me këtë rast edhe një prej xhamive të njohura të Stambollit ku për të qëndruar brenda natyrisht se do të duhej mbuluar.

“Zemër e ndalume” është kënga e fundit e publikuar nga Big Mama dhe ky është një bashkëpunim me këngëtarin e ri, Mani.

Vet Big Mama ka pranuar së fundmi se ajo është aktualisht pa të dashur, pasi shijoi një periudhë në një romancë të cilën nuk e mohoi.

Madje, Big Mama njihet për operacionin e saj në Turqi ku ka hequr një pjesë të konsiderueshme të peshës së saj. /Telegrafi/