Ekskluzive: Aksident ne aksin Strugë-Qafthanë! (Foto+Lajm)

0

Para pak minutash në aksin rrugor Strugë-Qafthane ne afersi te fshatit Frengovë ka ndodhur nje aksident ndermjet nje kamioni dhe nje makine.
Nga aksidenti nuk ka pasur te lenduar rende nga goditja.
Per disa minuta eshte bllokuar trafiku per shkak te aksidentit!
Ne vendngjarje ka mberitur Policia e Struges e cila po kryhen hetimin mbi situaten!
Per aksidentin priten detaje zyrtare nga Policia e Struges./Strugalajm.org!