E shohim gjithmonë elegante, tash Agnesa shfaqet plot stil dhe urbane (Foto)

0

Agnesa Vuthaj gjithnjë di të shfaqet shumë bukur.

Bukuroshja shqiptare njihet për elegancën e saj dhe stilin mjaft serioz të veshjes.

Megjithatë, ish-miss Kosova tash ka shfrytëzuar linjën e re të kleksionit të saj për t’u shfaqur shumë urbane.

Ajo shihet në rroba shumë ngjyrëshe në imazhe të ndryshme të publikuara në rrjetin social Instagram.

Agnesa aktulisht është pa të dashur dhe jetën private e ka lënë larg prej mediave.

Ndryshe, ajo ka rrjetin e dyqaneve të saj ku shet linjat e modës që i krijon vet dhe njihet si një prej ndërmarrëseve më të suksesshme.

Ajo po ashtu vazhdon të merret me spektaklet e bukurisë, duke qenë se është një nga ish-misset më të suksesshme. /Telegrafi/