Kjo eshte kengetarja shqiptare qe po ben namin ne Bote!

0

Duket se ky vit i ri ka filluar i mbarë për këngëtaret shqiptaretë cilat po bëjnë namin në botë.

Në fillim ishte Rita Ora e cila ishte renditur e para në listën e këngëve më të shkarkuara në SHBA, ndërsa tani një tjetërkëngëtare thyen të njëjtin rekord por në Australi.

Bëhet fjalë për Bebe Rexhën. Kjo e fundit sot ka postuar në faqen e saj në Instagram suksesin e arritur.

Kënga e saj e fundit “Meant to be” ka thyer rekordin e dëgjueshmërisë në Australiduke lënë pas këngëtarë si Eminem, Ed Sheeran dhe Beyonce. /albeu.com/