Shakohoxha zbulon arsyen pse femrat nuk heqin bluzën kur shënojnë gol

0

Mbrëmjen e djeshme i ftuar në “Xing me Ermalin” ishte i ftuargazetari dhe komentatori mjaft i njohur Dritan Shakohoxha.

Gjatë emisionit ai piu helim, gjë që i holloi zërin dhe ashtu nisi të komentonte ndjeshjen.

Shakohoxha mori edhe një pyetje ngacmuese, ku u pyet se cila është arsyeja pse futbollistet femra nuk e heqin fanelën, kur shënojnë gol.

“Sepse duhet ta kenë shumë të vogël gjoksin prandaj”, u përgjigj DritanShakohoxha duke shkaktuar të qeshura. /albeu.com/