Hapet dyqani qe “shet” gra ne Shkup, qytetaret protestojne!!!

0

Sapo ka nisur nga puna në Shkup ”Red District”, që ndryshe njihet edhe si vendi ku blihenfemrat për kënaqje të epsheve seksuale.

Qytetarët para vitrinave duken shumë të habitur nga kjo ngjarje e pazakontë në Shkup. Vajzat në vitrina luajnë nën tingujt e muzikës në një lokal dhe ekspozojnë trupin me të brendshme, transmeton Albeu.com

Në afërsi të vitrinës janë shfaqur forca policore, kurse disa nga qytetarët edhe i ofendojnë organizatorët. /albeu.com/