Ngjarje e rëndë në hyrje të Ohrit, plagoset një shqiptar

0

Një ngjarje e rendë ka ndodhur para pak çastesh në hyrje të qytetit të Ohrit ku si pasojë e këtij incidenti ka mbetur i plagosur një person, shkruan Struga Ekspress.

Sipas dëshmitarëve në fjalë, iplagosuri është i përkatësisë shqiptare, ndërkohë që në vendngjarje tashmë ka dal policia dhe ndihma e shpejtë derisa i plagosuri në këmbë, është transferuar në spitalin e Ohrit.

Ende nuk dihet se cilat janë shkaqet që kanë çuar deri në këtë incident të armatosur derisa organet kompetente po bëjnë hetime në zbardhjen deri në fund të rastit. /albeu.com/