Tentojnë të përdhunojnë vajzën nga Gostivari!

0

Dje në orët e para të mëngjesit në rrugën “Braqa Ginovski” në Gostivar është sulmuar një vajzë me iniciale E.G (21) nga Turqia, studente në Gostivar, njofton Portalb.mk.

Ajo u kap nga një person i panjohur, i cili me forcë e tërhoqi pas ndërtesës dhe u përpoq ta përdhunojë.

Pasi që personi i panjohur deri tani dështoi që t’ia arrijë qëllimit, ia mori çantën në të cilën ajo kishte telefon celular dhe rreth 600 denarë.

Policia po merr masa për gjetjen e personit. /albeu.com/