Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina Uncategorized Therje me thikë në Podujevë.

Therje me thikë në Podujevë.

0

Një i dyshuar është arrestuar në Podujevë, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën mashkull.

Incidenti,sipas njoftimit të policisë ka ndodhur të premten, rreth orëve të paradites në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Podujevë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi qe i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e therur me thike viktimën mashkull k-shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar ne procedure te rregullt”.