Ja si do vijojë të jëtë moti sot në Maqedoni!

0

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira, reshje të shiu dhe erë jugore.

Temperatura do të lëvizë prej 5 deri 16 gradë Celsius. Edhe në Shkup moti do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, ndërsa temperatura do të arrij deri 12 gradë Celsius.