Bleona nuk është e vetmja kengetare që ka ngrirë vezët, ja cila është këngetarja tjetër…

0

Bleona Qereti nuk është e vetmja shqiptare e famshme që ka ngrirë vezët.

Këngëtarja e njohur Rita Ora ka kryer të njëjtën procedurë.

Në emsionin “Sunrise” ajo foli për herë të parë për këtë procedurë dhe dëshirën e saj për të krijuar familje.

“Unë do të bëj së shpejti 27 vjeç, kur kam menduar për këtë moshë në të 20-tat e mia të hershme, kam menduar për fëmijë”, tha ajo.

“Unë gjithmonë kam dashur një familje të madhe dhe një mjek më ka sugjeruar ngrirjen e vezëve pak kohë më parë”, ka thënë këngëtarja ndër të tjera.