Humb jetën 5 vjecarja në një aksident të rëndë…

0

Në një aksident i rëndë i ka marrë jetën një vajze 5-vjecare nga fshati Dobrosht të Tetovës.

Vajza 5 vjeçare ka qenë në makinë me babain e saj duke lëvizur në malin e fshatit, dhe për arsye të panjohura deri tani, vajza ka humbur jetën, ndërsa babai është lënduar rëndë.

Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë. /albeu.com/