Ekskluzive: Sot do të emërohet sekretari i Komunes së Struges!!!

0

Burime brenda Komunes konfirmojne se sot pritet qe Kryetari i Komunes se Struges, te emeroj Sekretarin e kesaj komune.
Per kete post pritet te emrohet shqiptar nga radhet e BDI-se, ne gare jane tre kandidate.
Njeri nga dega e Struges, i cili eshte favorit per kete post, nje tjeter nga rradhet e nendeges Dollogozhde dhe tjetri nga nen dega BDI llabunisht.
Emrat do te behen te ditur ne minutat ne vijim!!!!/Strugalajm.org/