Aksident i rëndë në Tiranë!

0

Një aksident i rëndë ka ndodhursot në Tirana. Nga raportimet e para mësohet se autobusi i linjës “Tirana e Re” ka plagosur një të moshuar dhe nipin e saj.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Ndërkaq, për fat të mirë të plagosurit ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital.

Linja e “Tiranës së Re” është problematike edhe sa i takon qarkullimit, ku ka ankesa të shpeshta se autobusi është i ngadaltë dhe i tejmbushur me pasagjerë. /albeu.com/