Zvicra sot pret Ziadin Selën dhe Ymer Ymerin

0

Me ftesë të mërgatës strugane në Zvicër, kryetari i Aleancës për Shqiptarët i shoqëruar nga bartësi i listës për këshilltarë për në Këshillin e Strugës, z. Ymer Ymeri do të marrin pjesë në tubimin elektoral, që do të mbahet në në Hotel Toss, Zucherstrasse 106, Winterthur me fillim në orën 18:00